13 روستای بخش کوهسار سلماس از نعمت گاز بهره مند می شوند

به گزار ش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مرتضی اصغری در حاشیه بازدید از مناطق محروم بخش کوهسار سلماس در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی،با بیان اینکه بخش کوهسار سلماس با ضریب 9 یکی از محروم ترین مناطق کشور محسوب می شود  ظهار کرد: در دهه فجر سال جاری نیز با تلاشهای صورت گرفته 13 روستای این بخش از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

اصغری بیان کرد: در سالهای اخیر برنامه ریزی های خوبی برای رفع محرومیت در روستاهای این بخش صورت گرفته بطوریکه در سال گذشته 15 روستای این بخش تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی قرار گرفتند.

فرماندار سلماس با اشاره به احداث سه مدرسه در مقاطع مختلف در این بخش تصریح کرد: در حوزه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بهداشت نیز طرح های مختلفی در این بخش در حال اجراست و امیدواریم با به نتیجه رسیدن هر چه سریعتر این طرح ها بتوانیم شاخص های محرومیت را در این بخش ارتقا دهیم و زندگی راحت تری برای مردم مرزنشین شهرستان فراهم آوریم.

گفتنی است بخش کوهسار سلماس با دارا بودن 3 دهستان و 83 روستا، جمعیتی بالغ بر حدود 25 هزار نفر را در خود جای داده است و جزو نقاط مرزی ایران محسوب می شود.