فرماندار سلماس:

دولت توان خود را برای تکمیل طرح های نیمه تمام بکار گرفته است

دولت توان خود را برای تکمیل طرح های نیمه تمام بکار گرفته است
فرماندار سلماس با اشاره به اینکه دولت تمام توان خود را برای اتمام طرح های عمرانی نیمه تمام به کار گرفته است، گفت:از محل اعتبارات استانی ٥٧ میلیارد تومان برای طرح های نیمه تمام شهرستان سلماس منظور شده است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛فرماندار سلماس  پیش از ظهر امروز در بازدید از بیمارستان 220 تخت خوابی این شهرستان با اشاره به اینکه دولت تمام توان خود را برای اتمام طرح های عمرانی نیمه تمام به کار گرفته است، گفت:از محل اعتبارات استانی ٥٧ میلیارد تومان برای طرح های نیمه تمام شهرستان سلماس منظور شده است .
مرتضی اصغری در جریان بازدید از طرح های نیمه تمام این شهرستان و در گفت و گو با خبرنگار صداوسیما افزود :بنا داریم همه پروژه های نیمه تمام را فعال وبه اتمام برسانیم .
وی با اشاره به این که بیمارستان ٢٢٠ تختخوابی از مهم ترین پروژه های نیمه تمام سلماس است، افزود: با توافقی که با وزیر راه وشهرسازی انجام شده است و اعتبار ٤٠ میلیارد تومان که در سفر اخیر ریاست جمهور تصویب شده مراحل احداث این پروژه از سرگیری شده است .
فرماندار سلماس اضافه کرد : مدرسه ١٢ کلاسه روستای ملحم ، تصفیه خانه آب سلماس و تازه شهر  که از طرح های نیمه تمام این شهرستان بودند نیز ظرف چند ماه آینده به بهره برداری می رسند .