سه طرح انتظامی در سلماس به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ فرمانده انتظامی سلماس در مراسم افتتاح این طرح ها گفت:افتتاح مرکز بازدید خودرویی پلیس راهور ، ایستگاه پلیس راه سلماس -تسوج و ساختمان اداری پلیس مواد مخدر از جمله طرح های مورد بهره برداری شده امروز بود.
سرهنگ فتح اللهی افزود:برای این طرح ها اعتباری بالغ بر ١٠میلیاد ریال هزینه شده است .
مرتضی اصغری فرماندار سلماس نیز افزود: محورهای مواصلاتی شهرستان سلماس به استناد آمار و داده های اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پرترددترین محورهای مواصلاتی سطح اذربایجان غربی هستند که متاسفانه این تردد بالای خودروها موجب افزایش وقوع تصادفات جاده ای در محورهای مواصلاتی شهرستان سلماس در طول سالیان اخیر شده بود.
اصغری بیان کرد: با عنایت به لزوم کنترل عبور و مرور وسایل نقلیه در حین تردد از محورهای اصلی شهرستان و نیز آمار بالای تصادفات جاده ای، ضرورت ایجاد پلیس راه در یکی از محورهای اصلی سه گانه منتهی به چشم در دستورکار قرار گرفت و خوشبختانه پس از طی مراحل مختلف و نیزجانمایی صورت گرفته و در نظر گرفتن محل مناسب برای ایجاد پلیس راه، بسترهای مناسب برای این امر در محور سلماس –طسوج فراهم شده است .

عباس زاده معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ازتعامل خوب ادرات شهرستان سلماس با پلیس قدردانی کردوگفت موفقیت  پلیس  درجامعه وایجاد امنیت وارامش همکاری, مردم بوده است.

گفتنی است امروز مرکز بازدید خودرویی پلیس راهور، ایستگاه پلیس راه سلماس -تسوج و ساختمان اداری پلیس مواد مخدر با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال افتتاح شد.