با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان سلماس؛

جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان سلماس برگزار شد

جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان سلماس برگزار شد
محمدزاده گلعذانی در جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان سلماس گفت: بحث آموزش روسای اتحادیه ها و اطلاع رسانی بیشتر پیرامون مسائل و قوانین نظام صنفی از اهم مواردی است که لازم است به آن توجه ویژه شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ عباس محمدزاده گلعذانی در جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان سلماس  در محل سالن جلسه اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سلماس ضمن گرامیداشت نوزدهم دی،سالروز قیام مردم قم علیه نظام ستمشاهی اظهار داشت: اصناف در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی و قلب تپنده شریان اقتصادی هستند،داشتن صنوف و تشکیلات صنفی قوی باعث تقویت اقتصاد شهرستان خواهد شد و در این راستا بالا بردن فرهنگ عمومی مصرف و لحاظ کردن مسائل اعتقادی در بین صنوف در خصوص عرضه کالا و خدمات ارائه شده به همشهریان باعث تقویت هر چه بیشتر نهاد های اقتصای شهرستان خواهد شد.
وی اظهار داشت:در حوزه کاری این کمیسیون می طلبد که همه عزیزان با حساسیت ویژه ای مباحث مطروحه و مصوبات جلسات و اجرای دقیق قوانین را دنبال نمایند تا شاهد جامعه ای قانونمند و سالم باشیم.
محمدزاده افزود: بحث آموزش روسای اتحادیه  ها و اطلاع رسانی بیشتر پیرامون مسائل و قوانین نظام صنفی از اهم مواردی است که لازم است  به آن توجه ویژه شود.
محمدزاده در این جلسه  در خصوص تشکیل کمیسیون بازرسی و رسیدگی به شکایات اتحادیه ها عنوان نمود : برابر ماده 10 آیین نامه اجرایی تکمیلی ماده 39 نظام صنفی ، اتاق اصناف موظف است نسبت به تشکیل این کمیسیون اقدام و نتایج اقدامات انجام شده را بهمراه مستندات آن ، به دبیرخانه کمیسیون ارسال نمایند.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری سلماس در پایان جلسه گفت: امید است در این سال با همکاری و تعامل بیشتر اعضای کمیسیون نظارت بتوانیم در حوزه کاری مباحث مطروحه و مصوبات جلسات و اجرای دقیق قوانین را دنبال نماییم تا شاهد جامعه ای قانونمند و سالم باشیم.