معرفی شهردار تازه شهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛صبح امروز طی مراسمی تکریم و معارفه شهردار تازه شهر با حضور فرماندار، نماینده مردم و جمعی از روسای ادارات و اعضای شورای اسلامی شهر کهنه شهر از خدمات اقایان امیر تقی زاده و سعید مقدم با اهدا لوح و هدیه قدردانی و مهدی دولت خواه بعنوان شهردار جدید تازه شهر معرفی شد.
نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت : مسئولیتهای نظام مقدس جمهوری اسلامی فقط برای خدمت به مردم بوده ومسئولانی که بتوانند مشکلات مردم را حل نمایند وبفکرمردم بوده باشند بهترین پاداش را ازخداوند خواهند گرفت .
یعقوب رضازاده گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر باید بتواند با خدمات خود درتمامی زمینه ها رضایتمندی شهروندان را بدست اورد .
فرماندار این شهرستان نیز در ادامه گفت : مردم علاقه به شفاف سازی مسئولان درطرحهای اجرایی داشته و باید درتمامی کارها و اقدامات مردم را نیز درجریان گذاشته وشایستگی این مردم بهترین خدمات بوده و باید بصورت جهادی انجام گیرد .
علی اکبر عسکری گفت: باید درکارهایمان وعملکردمان ازتبعیض و بی عدالتی دوری کرده وازانتقاد مردم درکارهایمان استقبال کنیم و کهنه شهر نیازمند عزم جدی در جهت پیشرفت و عمران و آبادنی شهری دارد.