بهره برداری از چند پروژه عمرانی و فرهنگی در سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در دهمین روز از برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور فرماندار و جمعی از روسای ادارت شهرستان انجام گرفت:

 ۲ پروژه گازرسانی به روستاهای لشکران و گولان شهرستان بصورت همزمان در روستای لشکران با حضور فرماندار سلماس و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی با اعتبار بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
به همین مناسبت مراسمی که درمسجد روستای لشکران بخش مرکزی این شهرستان برگزار شد، فرماندار این شهرستان ضمن تشریح خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت : خدمات نظام برای اسایش وارامش مردم بوده ودغدغه مسئولین رفع مشکلات ونیازهای روستائیان میباشد
مرتضی اصغری درادامه براهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن ومسئله انتخابات وحضورحداکثری مردم تاکید نموده ویاداورشدند مردم با شرکت یکپارچه واتحاد وهمدلی درانتخابات وانتخاب افراداصلح شکست دیگری را به دشمنان این نظام وارد خواهند آورد.

افتتاح حسینیه حضرت رقیه درشهرستان سلماس
همزمان با چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور اهالی وامام جمعه این شهرستان وجمعی از مسئولین حسینیه حضرت رقیه افتتاح گردید
این حسینیه در ۵۲۰ متر زیربنا دردو طبقه احداث وخیرین برای ساخت این حسینیه بالغ بر بیست میلیارد ریال مساعدت نمودند
حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه سلماس ازنقش خیرین این شهرستان درحوزه های مختلف تجلیل نمودند و یاداورشدند: تنها توشه انسان ازاین دنیای زودگذر وفانی انجام دادن کارهای نیک وخداپسند بوده است .

همایش نقش ایثار و شهادت در گام دوم انقلاب محل در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس برگزار شد.
مرتضی اصغری در همایش نقش ایثار و شهادت در گام دوم انقلاب با بیان اینکه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت تکلیفی مهم در گام دوم انقلاب اسلامی است ، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان معجزه قرن شناخته می‌شود که براساس تفکر ناب اسلامی و همچنین با مبانی فکری امام خمینی(ره) و پشتیبانی مردم شکل گرفته و در ایران و حتی در سطح جهان اسلام تحولات عظیمی را ایجاد کرده است.
فرماندار سلماس ولایت و رهبری را شاخص‌ترین عامل پیدایش و تدوام انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: ولایت و رهبری یکی از شاخص‌ترین و مهم‌ترین عوامل پیدایش و تدوام انقلاب اسلامی است که ضروری جوانان و نوجوانان که نسل جدید انقلاب اسلامی هستند باید این را بدانند.
این مسئول در پایان با اشاره به سالگرد صدور بیانیه تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی "بیانیه گام دوم انقلاب" گفت: این بیانیه، یک بیانیه جامع و کامل است. محورهای این بیانیه، مسیر حرکت مستمر انقلاب است.