همزمان با سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز/

برگزاری مراسم گرامیداشت روز جانباز در سلماس

برگزاری مراسم گرامیداشت روز جانباز در سلماس
همزمان با سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، مراسم گرامیداشت روز جانباز طی آیینی با حضور مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ همزمان با سالروز میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، مراسم گرامیداشت روز جانباز طی آیینی با حضور مسئولان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در سالن کاج برگزار شد.
امام جمعه سلماس در این مراسم گفت: امروز اگر نام جمهوری اسلامی با عزت و افتخار در تمام عالم می درخشد، مرهون صبر، استقامت و ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است.
فرماندار سلماس نیز با بیان این که خانواده و به خصوص همسران جانبازان نمونه و اسوه زینب وار جامعه هستند، اظهار کرد: بردباری و سخت کوشی خانواده جانبازان مثال زدنی است که تاکنون ایثار و فداکاری همسران خودرا ارج نهاده اند.
مرتضی اصغری ادامه داد: جانبازان انقلاب اسلامی، سند عینی فداکاری ملت ایران و نمونه های بارز از صبر و استقامت در سال های دفاع مقدس هستند که درس فداکاری و ایثار را به جامعه اسلامی آموختند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سلماس هم در این مراسم جانبازان را یادگاران دوران دفاع مقدس و گنجینه تمام ناشدنی فرهنگ ایثار و جانفشانی دانست و گفت: جانبازان یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس هستند و فرصت خوبی است تا با یادآوری آن دوران پرافتخار، مروری بر رشادت های فرزندان این آب و خاک داشته باشیم.