طی پیامی؛

قدردانی فرماندار سلماس از حضور شایسته مردم در انتخابات

قدردانی فرماندار سلماس از حضور شایسته مردم در انتخابات
فرماندار شهرستان سلماس طی پیامی از حضور با شکوه مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه شهرستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مرتضی اصغری در این پیام آورده است:

بسمه تعالی

دوم اسفندماه سال ۹۸ تجلی دیگری از حضور حماسی ملت ایران در پای صندوق‌های رأی بود و مردم مومن، ولایتمدار و انقلابی سلماس نیز همگام با سایر هموطنان در سراسر کشور، بار دیگر با مشارکت گسترده در انتخابات، حماسه‌ساز شدند.

ملت سلحشور ایران اسلامی به ویژه مردم شهید پرور سلماس ، بار دیگر با مشارکت خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حماسه بزرگ دیگری آفریدند و به دنیا به ویژه استکبار جهانی و هم‌ پیمانانش ثابت کردند که تحت هر شرایطی پشتیبان نظام بوده و به آرمان‌های بلند رهبر کبیر انقلاب و رهنمودهای مقام معظم‌ رهبری پایبند بوده و تهدیدها و توطئه‌های مختلف تاثیری در اراده ایشان ندارد.

شرکت در انتخابات علاوه بر مشارکت مردم در سرنوشت خود و کشور، تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های مقدس امام راحل، مقام معظم رهبری و خون مقدس شهداست که ملت فهیم ایران اسلامی بخصوص شهرستان سلماس با آگاهی کامل از این مهم در انتخابات شرکت کرده و حماسه‌ای دیگر خلق کردند.

اینجانب از آحاد مردم همیشه در صحنه شهرستان سلماس در انتخابات نهایت تقدیر و از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از قبیل اعضای هیات های اجرائی و نظارت، بازرسان، عوامل اجرایی، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی، رسانه ملی، اصحاب رسانه و خبرنگاران که در انعکاس و پوشش حضور مردم و اخبار مرتبط نقش بسزایی داشتند و همچنین نامزدها و حامیان آنها تقدیر می کنم.
 

مرتضی اصغری

فرماندار شهرستان سلماس