پیام تسلیت فرماندار سلماس در پی درگذشت دهیارروستای هشتراک

پیام تسلیت فرماندار سلماس در پی درگذشت دهیارروستای هشتراک
فرماندار شهرستان سلماس در پیامی درگذشت " عبدالقادر امینی" دهیار روستای هشتراک به علت بیماری کرونا را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سلماس؛ فرماندار شهرستان سلماس در پیامی درگذشت " عبدالقادر امینی" دهیار روستای هشتراک به علت بیماری کرونا را تسلیت گفت.

متن پیام فرماندار شهرستان سلماس به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت دهیار فداکار و زحمتکش روستای هشتراک بر اثر شدت بیماری منحوس کرونا جان خود را از دست داد، باعث تاسف و تاثر گردید.

درگذشت نابهنگام عبدالقادر امینی از دهیاران فداکار و زحمتکش بخشداری کوهسار در نتیجه ابتلا به ویروس کرونا غم و اندوهی جانکاه بر جای گذاشت، بی شک خدمات بی شائبه و تلاش شبانه روزی مرحوم امینی را در مسیر خدمت و تلاش های بسیار در امر توسعه و آبادانی روستا و بویژه امر مبارزه با بیماری کروناویرورس به مردم شریف روستای هشتراک و بخش کوهسار، باقیات الصالحات و برگ زرینی در پرونده آن انسان بزرگوار است، اینجانب ضمن عرض تسلیت از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم طلب رحمت و مغفرت و برای خانواده داغدار و وابستگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

علاوه بر این قابل ذکر است در شرایطی که مقابله با بیماری کرونا نیاز به همراهی و مشارکت مردم جهت رعایت اصول بهداشتی و عدم تردد غیرضروری دارد، امید است که شهروندان با توجه به هشدارهای ارائه شده ضمن حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان، داغ فراغ عزیزان را بر دل هموطنان نگذارند.

علی اکبر عسگری

فرماندار شهرستان سلماس