جلسه کمیته زنان و خانواده ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی سلماس برکزار شد

جلسه کمیته زنان و خانواده ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی سلماس با حضور محمدزاده گلعذانی،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری سلماس برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سلماس  پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته زنان و خانواده ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی سلماس در محل فرمانداری سلماس ضمن تأکید بر اینکه دهه فجر سالجاری با دو ویژگی ممتاز و بی بدیل توأم گشته است،تأکید کرد:جشن چهل سالگی انقلاب امسال با شمیم دل انگیز ایام فاطمیه حضرت زهرا(س) عجین گشته و لازم است ضمن بزرگداشت باشکوه دهه فجر شأن والای  حضرت ام ابیها نیز در این ایام لحاظ گردد.
عباس محمدزاده گلعذانی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرینی در تاریخ کشور است، گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی را برای مردم ایران و جهان به همراه داشت که عزت،خودباوری و پیشرفت در تمام زمینه ها مهمترین آنهاست.
این مسئول با بیان اهمیت و جایگاه دهه فجر در تاریخ انقلاب اسلامی،بر تلاش در برگزاری هر چه با شکوه تر برنامه های این مناسبت و آشناسازی هر چه بیشتر زنان با دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد.
محمدزاده گفت: بزرگداشت دهه فجر تجلیل از ارزش های انقلاب است و دهه فجر فرصت مناسبی است که جوانان را با دستاوردهای عظیم این انقلاب آشنا سازیم.
وی به وظایف این کمیته اشاره کرد و افزود: فراهم سازی زمینه مشارکت و حضور فعالانه زنان در برگزاری مراسم ایام الله دهه مبارک فجر، تبیین نقش زنان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و تبیین و انعکاس دستاوردهای علمی، فرهنگی، ورزشی و هنری زنان از جمله این وظایف است.
معاون فرماندار سلماس تشویق و ترغیب زنان و برنامه ریزی مناسب به منظور نقش آفرینی خودجوش آنان در برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را خواستار شد و افزود: برنامه های مناسب به منظور آشنایی هر چه بیشتر زنان با آرمان ها، ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف تدوین و اجراء شود.
این مسئول به برنامه های شاخص توسط کمیته زنان و خانواده اشاره کرد و افزود: معرفی و تجلیل ازچهل زن تاثیرگذار در عرصه های مختلف علمی، پژوهشی، فنی و سازندگی شهرستان سلماس شاخص ترین برنامه سال جاری است.
محمدزاده گلعذانی از اعضای جلسه خواست بانوان نخبه، موفق و فداکار شهرستان در تمامی عرصه ها شناسایی شوند و در مناسبت ها و زمان های مختلف از این بانوان موفق استفاده شود تا برای دیگران الگو باشند.