دلهای مردم رضادوست سلماس به پرچم مطهر رضوی گره خورد

سلماس میزبان سفیران امام مهربانی‌ها حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) شد و به یمن حضور فرستادگان رضوی شمیم دهه کرامت این شهرستان را عطرآگین کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ این کاروان در بدو ورود به سلماس پس از استقبال توسط مسئولین شهرستان در یادمان شهدای سلماس حاضر شده و با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند .

مردم خداجو و عاشقان علی بن موسی الرضا(ع) در امام زاده اسحاق تازه شهر سلماس نیز گرد هم آمده بودند تا به نیت تبرک و استشفاء آنرا به سر و صورت خود بکشند و با بوسیدن این پرچم مطهر ضمن تبرک جستن به پرچم سبزرنگ رضوی، دل های خود را راهی صحن و سرای امام رئوف کرده و زیارتی از راه دور بر آن امام همام داشته باشند .

بیمارستان خاتم الانبیا و سرای سالمندان سلماس نیز مقصدهای بعدی کاروان زیرسایه خورشید در این شهرستان بود تا ضمن عیادت از بیماران در بیمارستان و اهدای نمک و نبات تبرک شده حرم رضوی (ص) به آنان، بیماران و دردمندان نیز دل به این پرچم ببندند و حاجات خود را از شمس الشموس بخواهند .

مدیحه سرایی و تجلیل از خادمان رضوی توسط مسئولین شهرستان از دیگربرنامه‌های استقبال از کاروان خادمان و پرچم متبرک حرم مطهر رضوی در سلماس و تازه شهر بود.