فرماندار سلماس ایجاد پلیس راه سلماس-تبريز در راستای کاهش سوانح رانندگی در این جاده را ضروري دانست


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرتضي اصغري در نشست با اصحاب رسانه شهرستان سلماس در آستانه آغاز الزام ایجاد پلیس راه سلماس -تبریزسال جدید با اشاره به اهمیت احداث ایستگاه پلیس راه در بخشی از جاده ترانزیتی سلماس-تبريزگفت: این امر در جهت ایمن سازی جاده مذکور ضروری است.

وي گفت: زمین مورد نیاز برای ایجاد ایستگاه پلیس راه آماده شده است و به زودي شاهد ايجاد پليس راه در اين محور خواهيم بود.

فرماندار سلماس همچنین به توسعه ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: توسعه ورزش یکی از اولویت های اصلی در برنامه های اجرایی این شهرستان است باید برای رشد و اعتلای ورزش فعالیت چشمگیر صورت گیرد.

مرتضی اصغری در جمع هیئت های ورزشی سلماس اظهار کرد: هم‌ اکنون طرح های ورزشی مانند ورزشگاه 5 هزار نفری در سطح شهرستان دست اجرا است و در مجموع تکمیل این طرح‌ ها مهم ‌ترین اولویت شهرستان ها در حوزه ورزش و جوانان است.

وی با اشاره به ورزش روستایی نیز افزود: درب بیشتر سالن ها و اماکن ورزشی در چند روستای این شهرستان بسته مانده و مورد استفاده فعالیت های ورزشی نیست که این امر باید بررسی و ورزش روستایی رونق یابد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سلماس نیز در این دیدار گفت:4 هزار و 500 ورزشکار سازمان یافته و دارای بیمه ورزشی در 32 هیات ورزشی این شهرستان فعالیت دارند.
سلیمی افزود:تعداد ورزشکاران سازمان یافته در 2 سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.