جلسه بررسی و رفع مشکلات آب در حوزه بخش کشاورزی (چاه های مجاز و غیر مجاز) شهرستان سلماس و بررسی اجرای طرح های هادی روستایی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ جلسه بررسی و رفع مشکلات آب در حوزه بخش کشاورزی (چاه های مجاز و غیر مجاز) شهرستان سلماس و بررسی اجرای طرح های هادی روستایی شهرستان صبح امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، تنی چند از مدیران کل استان، نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سلماس و مدیران اجرایی شهرستان در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری سلماس برگزار شد.

"مرتضی اصغری" فرماندار شهرستان سلماس در این جلسه با تشریح مشکلات آب در حوزه بخش کشاورزی (چاه های مجاز و غیر مجاز) شهرستان سلماس و بررسی اجرای طرح های هادی روستایی شهرستان اظهار داشت: نیازمند توجه ویژه مدیران استانی به وضعیت شهرستان در این خصوص می باشد. همچنین در این جلسه مقرر شد زرح هادی روستای قره قشلاق در اولویت کار قرار گیرد.

شایان ذکر است بعد از اتمام جلسه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، تنی چند از مدیران کل استان، نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار سلماس و مدیران اجرایی شهرستان با حضور در مسجد جامع روستای قره قشلاق با مردم آن روستا دیدار و از وضعیت روستا از نزدیک بازدید کردند.