سی و هفتمین مراسم سالگرد شهدای هفتم تیر در مسجد جامع سلماس برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در این مراسم پیش از ظهر امروز با حضور قشرهای مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا برگزار شد حاضران یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش را گرامی داشتند.

امام جمعه سلماس در آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یارانش و گرامیداشت هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی با بیان این که تحقق عدالت در جامعه از مهمترین دستاوردهای قوه قضاییه است، افزود: کار قضاوت برای برقراری عدل بسیار حساس است و در شهرستان سلماس، قضات دادگستری افراد خوشنام، فداکار و ایثارگری هستند.

وی گفت: قوه قضاییه ضامن صحت عمل مسئولان بوده و شرط استقرار عدالت و فساد ستیزی است و این دستگاه تنها پناهگاه مظلومان محسوب می شود و امنیت و آرامش امروز ایران نتیجه خدمات دستگاه قضایی است.

امام جمعه سلماس شهید بهشتی را یک چهره ماندگار در تاریخ سیاسی نظام اسلامی توصیف کرد و افزود: امنیت و آسایش کشور به برکت خون شهدا و این عالم متفکر است.


 گفتنی است پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار و امام جمعه سلماس و اعضای شورای اداری شهرستان سلماس قبور مطهر شهدای سلماس به مناسبت هفته قوه قضائیه و  گرامیداشت هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی غبارروبی و گلباران شد.