جلسه کارگروه رفع موانع تولید دریکی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهرستان سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مرتضی اصغری درسومین جلسه کارگروه رفع موانع تولید این شهرستان که در یکی از واحدهای تولیدی این شهرستان برگزار شده بود گفت: جلسات کارگروه رفع موانع بصورت منظم ومیدانی جهت حمایت از تولید کنندگان و از نزدیک با مسائل و مشکلات انان برگزار خواهدشد.

فرماندار سلماس از مدیران دستگاهها خواست همکاری بسیار خوبی را با واحدهای تولیدی داشته باشند.

اصغری از مدیران واحدهای تولیدی خواست به کیفیت کالاها و بسته بندی توجه داشته باشند.

فرماندار سلماس در ادامه با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر تشکيل اتاق جنگ در وزارت خزانه‌داري امريکا افزود: امريکا در حال حاضر به سه شيوه، رواني، اقتصادي و عملي در صدد ايجاد مشکل بر ضد جمهوري اسلامي ايران است.

اصغری ايجاد اغتشاش داخلي، ايجاد ناامني رواني و رکود اقتصادي را از راه‌کارهاي دشمن در مقطع فعلي دانست و ادامه داد: بايد متوجه بود که همه اين اقدامات براي پيشگيري از برگزاري جشن 40 سالگي پيروزي انقلاب اسلامي است، اين موضعي است که به صورت رسمي اعلام شده است.

وی ادامه داد : در شرايطي که دشمن درصدد ايجاد بحران و نفاق براي کشور است، تنها با وحدت ، انسجام و همبستگي مي توان از اين گذرگاه سخت عبور کرده و با تلاش دولتمردان تدبیر و امید به ریاست دکتر روحانی شاهد رشد و توسعه ایران اسلامی  خواهیم شد.
فرماندار سلماس با بيان اينکه يکي از مطالبات رهبر معظم انقلاب توجه به رفع مشکلات معيشتي مردم و رسيدگي به محرومان و نيازمندان است اظهار داشت: توجه به اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليدات داخلي در سال حمايت از کالاي ايراني يکي از راهکارهاي عبور از مشکلات فعلي کشور است.

مهدیزاده ریس صنعت تجارت معدن نیز در این جلسه گفت در شهرک صنعتی این شهرستان ۱۱۴ واحد تولیدی وجود داشته که اکثرا درتولید درب های صنعتی وضد سرقت و لبنیات فعالیت داشته وبا حمایت کارگروه رفع موانع چندین واحد راکد و نیمه فعال به چرخه تولید باز خواهند گشت.

گفتنی است فرماندار واعضای کارگروه امروز از شش واحد تولیدی در این شهرستان از نزدیک بازدید و بر رفع موانع دراین واحدها تصمیماتی اتخاذ شد.