واحدهای اقتصادی از ظرفیت‌های قانونی جدید رفع موانع تولید بهره‌مند شوند

واحدهای اقتصادی از ظرفیت‌های قانونی جدید رفع موانع تولید بهره‌مند شوند
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر بهره‌مندی واحدهای اقتصادی از ظرفیت‌های قانونی جدید در مسیر رفع موانع تولید، گفت: آشنایی فعالان اقتصادی با این ظرفیت‌ها سبب تسهیل در رفع مشکلات خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ محمد صادق معتمدیان روز یکشنبه در ادامه بازدید از واحدهای اقتصادی آذربایجان‌غربی، تحت عنوان «یکشنبه‌های تولید»، توجه به بخش تولید را زمینه ساز ارتقای اقتصادی دانست و افزود: توجه به بخش تولید می‌تواند در رونق بخش‌های مرتبط و همچنین ارتقای اشتغال بسیار موثر باشد.

وی با تاکید بر اینکه دولت نگاه حمایتی از واحدهای تولیدی دارد، اظهار کرد: عزم جدی برای به حرکت در آوردن چرخ‌های اقتصادی کشور وجود دارد و ادامه این روند لازمه هماهنگی و همدلی بین دستگاه‌های متولی است.

کمیته تخصصی بازدید از واحدهای اقتصادی تشکیل می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی در حاشیه این بازدید با اعلام اینکه طی هفته جاری کمیته شناسایی واحدهای اقتصادی با اولویت بازدید مقام عالی استان تشکیل می‌شود، گفت: در این کمیته بازدید از واحدهای اقتصادی با محوریت یکشنبه‌های تولید، تخصصی تر انجام می‌شود.

جواد کرمی ادامه داد: بازدید از واحدهای اقتصادی صرفا از واحدهای مشکل دار انجام نخواهد شد بلکه در برخی از موارد سیاست‌های تشویقی و حمایتی در مسیر توسعه واحدهای موفق نیز لحاظ می‌شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی همچنین بر ضرورت آشنایی مدیران واحدهای اقتصادی از ظرفیت‌های قانونی برای توسعه تاکید کرد و افزود: مدیران برخی از واحدهای اقتصادی بدلیل مشغله کاری از ظرفیت‌های جدید قانونی مطلع نیستند که قرار شد تا پایان این هفته جلسه‌ای در همین راستا تشکیل و به نمایندگان واحدهای اقتصادی این ظرفیت‌های جدید آموزش داده شود.

به گزارش ایرنا، امروز در سی و یکمین بازدید استاندار آذربایجان‌غربی از واحدهای اقتصادی تحت عنوان یکشنبه‌های تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین، استاندار و مسوولان حوزه‌های مرتبط با صنعت و تولید استان آذربایجان غربی از شرکت پارس چاپ آریا ارومیه بازدید کرده و از نزدیک پیگیر رفع مشکلات این مجموعه تولیدی شدند.

شرکت پارس چاپ آریا که تولیدکننده لفافه های بسته بندی مواد غذایی و کیسه بدون بافت پلاستیکی یک لایه از پلی اتیلن در شهرک صنعتی فاز یک ارومیه می باشد، مجهز به دستگاه چاپ روتوگراور 8 رنگ به همراه دستگاه لمینت تریبلکس بوده و توانایی تولید لفافه های دو یا سه لایه را در تمامی بخش های بسته بندی مواد غذایی در کشور دارا است.