136 شعبه برای اخذ رای مردم شهرستان سلماس در نظر گرفته شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ فرماندار شهرستان سلماس صبح روز دوشنبه در گفت وگوی زنده  با برنامه رادیویی "یستکلر" ویژه برنامه انتخابات شبکه استانی آذربایجان غربی با اشاره به آمادگی کامل شهرستان برای برگزاری انتخابات پرشور یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: 136 شعبه اخذ رای در این حوزه انتخابیه در نظرگرفته شده که از این تعداد شعب اخذ رای 103شعبه در مرکز حوزه انتخابیه و بخش مرکزی و ۳۲ شعبه در حوزه فرعی بخش کوهسار این شهرستان برای روز دوم اسفندماه مستقر می‌شود.

مرتضی اصغری تعداد شعب سیار این حوزه را 56 شعبه عنوان کرد و گفت: یک شعبه ویژه جهت همشهریان مسیحی، آشوری و کلدانى در روستای خسروآباد بر پا خواهد شد.

این مسئول ادامه داد:141 هزار نفر در این شهرستان واجد شرایط رأی دادن در یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی می باشد.

وی اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات سالم در سطح شهرستان دو هزار نفر به عنوان مجریان انتخاباتی از جمله عوامل اجرایی، بازرسی، انتظامی، امنیتی و سیاسی فعالیت دارند که دوره‌های آموزشی و توجیهی، عوامل اجرایی برای برگزاری انتخاباتی سالم و مبتنی بر رعایت کامل قانون در این شهرستان برگزار شده است.

فرماندار سلماس بر حفظ نظم، رفاقت در عین رقابت، اخلاق‌مداری، اجتناب از بی‌اخلاقی و بداخلاقی انتخاباتی و پرهیز از هرگونه بداخلاقی سیاسی در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت:  هم‌اکنون آرامش خوبی در سطح شهرستان وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود سطح مشارکت مردم در این دوره بصورت با شکوه باشد.

گفتنی است شهرستان سلماس که حدود ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد، یک نفر به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابد.

در این حوزه انتخابیه 14 نفر داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی می باشد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند امسال، جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.