استاندار آذربایجان غربی: تکمیل زیرساخت‌ها برای زائران اربعین در تمرچین ضروری است

استاندار آذربایجان غربی: تکمیل زیرساخت‌ها برای زائران اربعین در تمرچین ضروری است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به تمهید ویژه برای عبور زائران اربعین امسال از مرز تمرچین پیرانشهر گفت: تکمیل زیرساخت ها برای زوار از این مرز ضروری بوده و در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ محمدصادق معتمدیان عصر چهارشنبه در جلسه بررسی فعالیت‌های مربوط به مرز تمرچین پیرانشهر افزود: امیدواریم توفیق داشته باشیم تا بیشترین خدمت‌گزاری برای زائران اربعین حسینی در این‌ مرز صورت گیرد.

وی اضافه کرد: مسیر تمرچین یکی از نزدیک ترین مسیرها به ویژه به شهر سامرا بوده که می تواند در ایام گرم سال مسیری بسیار مناسب برای زائران اربعین باشد.

معتمدیان ادامه داد: امسال از ظرفیت مرز تمرچین برای حضور محدود زائرانی از منطقه شمال غرب و حتی شمال کشور در مراسم اربعین حسینی استفاده خواهد شد و ما سعی داریم که مسیر حضور زائران منطقه قفقاز نیز در مراسم اربعین امسال از این طریق باشد.

استاندار آذربایجان غربی گفت: همه نهادها در راستای ارائه خدمات بهتر به زائران اربعین حسینی، با همه توان وارد شده اند و اهتمام لازم را برای ارائه خدمات هرچه بهتر در دستور کار قرار داده‌اند.

به گزارش ایرنا، در این جلسه گزارشی از روند اقدامات اجرایی برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی در مرز تمرچین پیرانشهر ارائه شد.

زوار اربعین حسینی، امسال از اواسط شهریور به کربلا و عتبات عالیات مشرف خواهند شد.