جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان سلماس در با حضور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار و جمعی از روسای ادارات در سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:

آموزش غیرحضوری در شهرهای قرمز و نارنجی آذربایجان‌غربی ادامه می‌یابد

🔹 سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای گذر از خیز ششم کرونا گفت: با توجه به وضعیت نامطلوب شیوع بیماری کووید 19، همچنان آموزش غیرحضوری در شهرهای قرمز و نارنجی استان باید در دستور کار باشد.

🔹رضا ابراهیمی  در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی افزود: البته آموزش در روستاها و مناطق عشایری، هنرستان ها و نیز شهرهای با وضعیت زرد کرونایی، همچنان حضوری خواهد بود.

🔹وی اضافه کرد: در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی آذربایجان غربی، آموزش عالی و دانشگاهی به ویژه در مقاطع تکمیلی به صورت تلفیقی برگزار می شود.

🔹سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با تاکید بر کنترل دقیق‌تر ترددهای مرزی بیان کرد: وجود کارت واکسیناسیون و تست منفی پی سی آر مسافران باید همچنان در دستور کار مسوولان مربوطه باشد.

🔹ابراهیمی بر ضرورت توجه به رعایت پروتکل ها توسط اصناف به اهتمام سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی و همکاری اتحادیه ها تاکید کرد و ادامه داد: باید در برگزاری نمایشگاه ها، وضعیت خدمت رسانی تالارها و رستوران ها نیز سقف 20 درصد ظرفیت مورد توجه قرار گیرد.

🔹وی با اشاره به اینکه وضعیت شیوع بیماری کووید 19 در آذربایجان غربی سیر صعودی دارد، گفت: بیشترین تاکید برای مقابله با شیوع بیشتر کرونا، بر پیشگیری است و مردم باید بیش از پیش در رعایت پروتکل ها اهتمام داشته باشند.