همایش گرامیداشت روز کارمند در سلماس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ "مرتضی اصغری’ فرماندار سلماس در آیین تجلیل از کارمندان نمونه ادارات شهرستان سلماس، با تبریک روز کارمند به همه کارمندان زحمتکش و پرتلاش که در راستای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند ، گفت:

مسئولیت ها فرصتی است که خداوند در اختیار ما قرار می دهد تا با گره گشایی از کار مردم وظیفه خطیر خود را به انجام رسانیم .

 هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد ،صادق و گرانقدر انقلاب و احیا کننده ارزش های بزرگی چون فرهنگ کار ،مردم داری،خدمتگذاری خالصانه و بی منت به مردم یعنی شهیدان بزرگ و والامقام رجایی و باهنر است، در کارنامه دولت ‏هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی عهده‏ دار وظایف مهم اجرایی در نظام جمهوری اسلامی بوده ‏اند، یادگارهای ارزشمندی از تلاش‏ها و فداکاری‏ها ثبت شده است .

 معانی ارزشمندی که پس از شهادت شهدای والا مقام رجایی و باهنر برای ما متجلی شده همواره روشنی بخش راه و مسیری است که دولتهای جمهوری اسلامی ایران آن را طی کرده و در دسترسی به اهداف توسعه بلند و کلان کشور و دستیابی آن به قلل رفیع موفقیت و پیشرفت،کمک شایانی کردند.

بی شک، شهادت این شهیدان بزرگوار همواره الهام بخش کوشش ها و تلاش هایی است که دولتمردان نظام اسلامی برای تعالی جویی و کمال یابی جامعه و پیشرفت و توسعه آن، انجام می دهند .

 هفته دولت و " روز کارمند" است فرصتی است برای تقدیر و تشکر از کارگزاران ساعی،خدوم،شریف و مردم محور از یک طرف و ارزیابی ، قضاوت  و داوری درخصوص توان اجرایی دستگاه ها در پاسخگویی سریع،شفاف و احترام آمیز و توام با تکریم مردم از سویی دیگر است .

دراین شهرستان همزمان با هفته دولت ۶۵ طرح خدماتی بهداشتی عمرانی تولیدی با اعتباری بالغ بر ۱۴۵ میلیاردتومان افتتاح وکلنگ زنی می شود.

 در طول این هفته ۱۲ طرح با اعتبار ۴۷ میلیارد تومان کلنگ زنی می شود.

وی همچنین به اجرای ۵۰ برنامه فرهنگی هنری ورزشی درطول هفته دولت اشاره کردو گفت: برگزاری یادواره شهداء کارمند - غبارروبی مزارشهدا - ایجاد میز خدمت درنقاط مختلف شهر - برگزاری مسابقات ورزشی دررشته های متعدد ورزشی - برگزاری نمایشگاه خدمات دولت در۴ دهه انقلاب ازبرنامه های هفته دولت است.

گفتنی است در این مراسم از کارمندان نمونه ادارات سلماس  با اهدا لوح سپاس و هدیه نفیس توسط مسئولین شهرستان قدردانی شد.