پیام تبریک فرماندار شهرستان سلماس به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت

پیام تبریک فرماندار شهرستان سلماس به مناسبت فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت
فرماندار شهرستان سلماس طی پیامی فرا رسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت را به عموم مردم شریف شهرستان سلماس تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ علی اکبر عسگری طی پیامی فرارسیدن هفته وحدت و خجسته میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و همچنین ولادت باستعادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام جعفر صادق (ع) را به عموم مسلمین جهان بالاخص مردم شریف شهرستان سلماس تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است:


 
بسم الله الرحمن الرحیم

«الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»

نوای روحبخش «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروز در سراسر گیتی طنین انداز گردیده، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادی خواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی بین آنان است.

وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است و هفته وحدت پیام آور آن است.

اینجانب میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را به عموم مسلمانان جهان به ویژه مردم شریف شهرستان سلماس تبریک عرض می نمایم.

علی اکبر عسگری
فرماندار شهرستان سلماس