با حضور فرماندار شهرستان سلماس؛

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرتسان سلماس؛ فرماندار شهرستان سلماس در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سلماس که در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری شهرستان سلماس برگزار شد اظهار داشت: مواد مخدر پدیده شومی است که با نقشه‌های گسترده استکباری برای از کار انداختن نیروی مولد کشورها و سلطه بر آنها اجرا شده و هر روز به شکلی اجرا می‌شود.

علی اکبر عسگری افزود: بدون شک مافیای مواد مخدر با هدف تخریب فکر و اندیشه انسان‌ها بویژه جوانان و وابسته کردن کشورها با قاچاق مواد افیونی تلاش می‌کنند نقشه‌های جنایت کارانه خود را پیاده کنند و مبارزه در این عرصه نیازمند داشتن برنامه و اطلاعات به روز و بهر ه گیری از همه ظرفیت‌ها است.

وی در پایان بابیان اینکه اقدامات فرهنگی با حمایت و مشارکت مردم می‌تواند در پیشگیری از این آسیب اجتماعی نقش‌آفرین باشد، افزود: در این راستا می‌توان مردم را به مبارزه با این بلای خانمان‌سوز از طریق کارهای فرهنگی تشویق کرد که انجام این مهم می‌بایست در دستور کار قرار گیرد.

شایان ذکر است در پایان جلسه از چند مآموران انتظامی که در کشق و دستگیری باند مواد مخدر نقش داشتند با اهداء هدیده و لوح سپاس تجلیل شد.