به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت امام حسین (ع)،

مراسم بزرگداشت روز پاسدار در سلماس برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز پاسدار در سلماس  برگزار شد
به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت امام حسین (ع)، مراسم گرامیداشت روز پاسدار در کانون بسیج جوانان شهر سلماس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ دکتر فیروز کوهی یکی از اساتید دانشگاه تهران  با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار اظهار داشت: پاسداری از میهن و دستاوردهای نظام و انقلاب یک اصل مهم و تاثیرگذاری است که باعث گشوده شدن دروازه های معرفت و معنویت به روی انسان می شود.
فیروز کوهی خاطرنشان کرد: روز پاسدار در حقیقت تکریم و ارج نهادن به اوج ایثار و اخلاص راست قامتانی است که با هوشمندی و پاکباختگی حماسه حسینی را عینیت بخشیدند.
فرمانده سپاه سلماس نیز در این مراسم گفت: تاریخ انقلاب اسلامی مملو از صحنه ها و خاطراتی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور عاشورایی و حماسه سازی های خود تهدیدات و فتنه های طراحی شده در اردوگاه نظام سلطه و استکبار علیه ایران اسلامی را با شکست های خفت بار و عبرت آموز مواجه ساخته است.
سرهنگ مدنی  الگوی پاسداران و جانبازان انقلاب را امام حسین و ابوالفضل العباس (ع) دانست و گفت: سپاه پاسداران برای پاسداری از اهداف، آرمان ها و دستاوردهای اصلی انقلاب همواره در خط مقدم مصاف با دشمنان خارجی و ضد انقلاب داخلی و حضور سرنوشت ساز و تعیین کننده خود را در تمام عرصه های انقلاب بخصوص در حماسه افتخارآفرینی های هشت سال دفاع مقدس به نمایش گذاشته است.

در پایان این مراسم از پاسداران، جانبازان، ایثارگران و پیشکسوتان  نمونه سپاه سلماس تجلیل شد.