افتتاح ٨ طرح برق رسانی در سلماس با اعتبار بیش از۳۰ میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ رضا حمزه پور در مراسم افتتاح  این پروژه ها گفت: از ٨ پروژه درحال افتتاح , پنج  پروژه درخصوص احداث خط و نصب پست هوایی جهت تثبیت ولتاژ و رفع ضعف ولتاژ با اعتبار بالغ بر ٥۴٠ میلیون تومان است.

 وی افزود: فاز اول روشنایی بلوار مرزداران از بلوار ملت تا اول روستای سوره با اعتباری بالغ بر  ٢٥٠ میلیون تومان، تبدیل شبکه مسی به کابل خود نگهدار به طول ١٢ کیلومتر با اعتبار  یک میلیارد و ٨٢٠ میلیون تومان و روشنایی بلوار ۴٥ متری با اعتبار ١٨٠ میلیون تومان از دیگر طرحهای در حال افتتاح می‌باشد.

در پایان این مراسم علی اکبر عسگری فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر و مجموعه پرسنل شرکت توزیع برق سلماس اظهار امیدواری کرد: این افتتاح ها زمینه‌ای برای  آغاز اجرای طرحهای دیگر جهت رفع نقاط ضعف و جبران مشکلات با همت مضاعف این مجموعه و همکاری و همدلی هرچه بیشتر شورای اداری شهرستان باشد.

گفتنی است در اولین روز برنامه های گرامیداشت هفته دولت، فرماندار به همراه اعضای شورای اداری با امام جمعه سلماس در محل حسینیه مصلی حضرت امام خمینی (ره) دیدار و با حضور در مزار مطهر شهدای گمنام در پارک ملت ضمن غبار روبی و عطر افشانی با آرمان های امام رهبری و شهدای بزرگوار تجدید پیمان کردند.