معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌غربی :

فضای کسب و کار برای تولید فراهم شود

فضای کسب و کار برای تولید فراهم شود
رضا حسینی در سمینار فعالین اقتصادی سلماس اظهار کرد: دشمنان در تلاش هستند نسبت به اقتصاد کشور ضربه وارد کنند و درحال حاضر با جنگ اقتصادی مواجه هستیم و سنگ اندازی از طرف دشمن ادامه دارد.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ رضا حسینی در سمینار فعالین اقتصادی سلماس اظهار کرد: دشمنان در تلاش هستند نسبت به اقتصاد کشور ضربه وارد کنند و درحال حاضر با جنگ اقتصادی مواجه هستیم و سنگ اندازی از طرف دشمن ادامه دارد.

وی ادامه داد: فضای کسب و کار برای تولید فراهم شود چراکه این امر در شرایط فعلی کشور ضروری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌غربی افزود: سلماس با داشتن ویژگی‌های متعدد در موضوعات کشاورزی و معادن فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری دارد.

حسینی گفت: مردم سلماس جز باهوش‌ترین‌ها بوده و معمولا در حوزه‌های تخصصی و مدیریتی مختلفی حضور فعال و تاثیرگذاری دارند.

وی با اشاره به اینکه همایش فرصت های سرمایه گذاری استان آذربایجان غربی در مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد، گفت: در همایش پروژه سرمایه گذاری شهرستان های استان معرفی خواهد شد.

در ادامه جلسه فرماندار سلماس با تشریح پتانسیل و ظرفیت های سرمایه گذاری گفت: سلماس به عنوان امن ترین شهرستان در سطح استان آماده پذیرای سرمایه گذاران محترم می باشد.

مرتضی اصغری گفت : شهرستان سلماس با دارا بودن مرز کوزه رش، منطقه ویژه اقتصادی سلماس ( تنها منطقه مصوب در سطح استان)، حوزه کشاورزی و دامپروری و با توجه به نزدیکی به فرودگاه های خوی و ارومیه، راه آهن و مناطق آزاد ماکو و ارس و ۲ مرکز استان شامل تبریز و ارومیه، می تواند به یکی از مناطق استراتژیک اقتصادی کشور تبدیل شود.

گفتنی است در این مراسم فعالین اقتصادی شهرستان مسایل و مشکلات خود را مطرح و توسط معاون استاندار راهنمایی و دستور مساعدت برای رفع موانع تولید را صادر کردند.

شایان ذکر است معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان‌غربی از واحد های ساختمان فرمانداری سلماس بازدید کرد.