بهره برداری از چندین پروژه عمرانی و خدماتی در سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در هشتمین روز از برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بهره برداری از چندین پروژه عمرانی و خدماتی با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی صورت گرفت.

 • ساختمان موسسه خیریه خانه صبا با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و جمعی از روسای ادارات شهرستان سلماس با اعتبار بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
   
 • آسفالت معابر شهری به همراه ۳ پروژه عمرانی شهرداری سلماس با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و جمعی از روسای ادارات شهرستان سلماس با اعتبار بالغ بر ۲۶۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
   
 • اجرای دیوار ساحلی مسیل دره اسلام آباد به همراه فاز دوم عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی سلماس با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستان با اعتبار بالغ بر ۵۸ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
   
 • مراسم بهره برداری از ۶ پروژه عمران شهری سلماس

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی  در آیین بهره‌برداری از طرح‌های عمران شهری سلماس در مسجد الرسول (ص) اسلام آباد گفت: افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۹۴ طرح عمرانی، کشاورزی و صنعتی با ۲۱ هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال اعتبار در این استان طی ایام‌الله دهه فجر بیانگر کار و تلاش مضاعف برای توسعه و پیشرفت مناطق مختلف استان است.

آیدین رحمانی افزود: این اقدامات عمرانی و توسعه‌ای که با وجود محدودیت‌های اعتباری و تحریم‌های ظالمانه دشمنان با تلاش دولت به سرانجام رسیده، برای آبادانی استان کافی نیست و باید تلاش‌های بیشتری صورت بگیرد.

وی بیان کرد: مدیران شهرستان‌ها با شناخت کامل از وضعیت عمرانی و اقتصادی مناطق و با برنامه‌ریزی و جذب منابع، مسیر توسعه آذربایجان‌غربی را هموارتر کنند.

رحمانی اظهار داشت: توسعه عمرانی و بهبود زیرساخت‌های آذربابجان‌غربی در سایه امنیت پایدار به عنوان بزرگترین دستاورد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به برکت خون پاک شهیدان محقق شده‌است.

گفتنی است ۶ پروژه عمران شهری سلماس با اعتبار بالغ بر ۳۱۸ میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی استاندار افتتاح شد.

 • اصلاح شبکه آب رسانی به روستای سوره با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستان با اعتبار بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
   
 • آبرسانی به روستای آخته خانه با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستان با اعتبار بالغ بر ۴/۵میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
   
 • آبرسانی به ۱۱ روستاهای شهرستان بصورت همزمان در روستای گولان با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار و جمعی از مدیران استانی و شهرستان با اعتبار بالغ بر ۲۷/۱میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
 • مراسم بهره برداری از ۱۳پروژه های آبرسانی امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان سلماس

‘آیدین  حمانی’ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندای آذربایجان غربی در آئین بهره برداری از ۱۳پروژه های آبرسانی امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان سلماس در مسجد امیر المؤمنین روستای گولان گفت:

یکی از علل اصلی سیر به سوی توسعه روستایی،مبحث امنیت می باشد بطوری که در صورت توسعه روستا ها علی الخصوص روستاهای مرزی شاهد امنیت پایدار خواهیم بود و همچنین توسعه روستاها باعث می شود رغبت روستائیان به شهر ها کاهش یابد و مشکلات عدیده ناشی از این پدیده بوجود نیاید.

برنامه ریزی تمام مسئولین در جهت توسعه روستایی می باشد و مجموعه مدیریتی استان نیز به متعاقب سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم آوردن زمینه های لازم برای توسعه روستایی می باشد.
سال ۹۹ می باشد.

با توجه به حجم پروژه های عمرانی اجرا شده در سطح استان جا دارد از همکاری صمیمانه مردم عزیز استان آذربایجان غربی نهایت تشکر را بعمل آورده و این قول را به مردم عزیز بدهم که در آینده نیز با طی همین روال سعی در بهبود و ارتقا شاخص های استان در تمامی زمینه ها خواهیم داشت.

گفتنی است ۱۳ پروژه آب رسانی به روستاهای شهرستان سلماس با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرماندار سلماس و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی با اعتبار بالغ بر ۴۵/۶ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.