با حضور فرماندار سلماس

برگزاری آئین افتتاحیه سال تحصیلی حوزه علمیه قرآنی امام علی (ع) شهرستان سلماس

برگزاری آئین افتتاحیه سال تحصیلی حوزه علمیه قرآنی امام علی (ع) شهرستان سلماس
آئین افتتاحیه سال تحصیلی حوزه علمیه قرآنی امام علی علیه السلام شهرستان سلماس با حضور مسئولین شهرستان و امام جمعه و اساتید و طلاب این حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛"علی اکبر عسگری" فرماندار سلماس در این مراسم با اشاره به اقتضائات زمانی تبلیغ دین، ضرورت آشنایی طلاب با فضای رسانه ای و کیفیت ارائه معارف اهل بیت علیهم السلام به جامعه را امری مهم دانست و بااشاره به موقعیت خاص این حوزه قرآنی ، از فعالیت های انجام گرفته در بخش حفظ و تفسیر قرآن درکنار تحصیل علوم دینی این حوزه تقدیر کرد.
در این مراسم همچنین امام جمعه سلماس با اشاره به روایات مختلف ائمه اطهار علیهم السلام در باب فضیلت علم آموزی و جایگاه ویژه علماء به مسئولیت حوزه های علمیه و طلاب در قبال جامعه اشاره کرده و طلاب را به جدّیت و تلاش بیشتر در کسب علوم دینی و حفظ قرآن توصیه کردند.
همچنین ایشان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در مورد حوزه انقلابی ، ضرورت آشنایی طلاب با مسائل سیاسی در جهت حفظ آرمانهای انقلاب را خاطرنشان کردند.
گفتنی است آئین افتتاحیه سال تحصیلی حوزه علمیه امام علی علیه السلام شهرستان سلماس با حضور مسئولین شهرستان و امام جمعه و اساتید و طلاب این حوزه که با رعایت پروتکل های بهداشتی و در کنار مرقد شهید گمنام حوزه سلماس برگزارشد.