نشست صمیمی فرماندار با اعضای شورای اسلامی شهر سلماس

نشست  صمیمی فرماندار با اعضای شورای اسلامی شهر سلماس
نشست صمیمی اعضای شورای اسلامی شهر سلماس با فرماندار و هم اندیشی در مسائل مدیریت امور شهری و شهرداری سلماس و روند اجرای پروژه های شهرداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مهندس مرتضی اصغری فرماندار شهرستان سلماس در این دیدار ضمن تسلیت سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از تعامل و همفکری اعضای شورای اسلامی شهر سلماس و دستگاه های اجرایی شهرستان در جهت پیشبرد اهداف و خدمات دهی مطلوب به شهروندان تقدیر کرد.
وی شوراهای اسلامی را نماد مشارکت مردم در پیشبرد برنامه های جامعه دانست و  افزودند:  شوراها، بازوان دولت و مشاورینی امین برای مسئولین اجرایی هستند تا ضمن شناسایی مسائل و مشکلات شهر و روستا، زمینه رفع آنها تسریع و تسهیل شود.

عبداله مطلبی قره قشلاقی رئیس شورای اسلامی شهر سلماس ضمن عرض تسلیت سالروز عروج ملکوتی امام خمینی «ره»  از تلاشهای فرماندار محترم تقدیر و بیان داشتند: پروژه های عمرانی از مهمترین عوامل توسعه و پیشرفت  یک شهر هستند و لحاظ کردن موضوع کمی و کیفی در اجرای اقدامات شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و توجه به آن از ملزومات مدیریت شهری به شمار می‌رود.

در ادامه مسائل مدیریت امور شهری و شهرداری سلماس و روند اجرای پروژه های شهرداری و منطقه ویژه اقتصادی از جمله مهمترین محورهایی بود که به آن پرداختند.

در پایان اعضاء شورای اسلامی گزارشی از مسائل و مشکلات شهری را بیان و پیرامون آنها بحث و تبادل نظر پرداختند و طرفین بر لزوم پیگیری جدی مشکلات شهر سلماس تاکید کردند.