به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛

برپایی نمایشگاه سیارمبارزه با مواد مخدر در سلماس

برپایی نمایشگاه سیارمبارزه با مواد مخدر در سلماس
همزمان با هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاهی در این ارتباط در محل سلماس گشایش یافت.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ این نمایشگاه با موضوع اعتیاد به مواد مخدر و عوارض آن و با هدف اطلاع‌رسانی به جامعه و آگاه‌سازی خانواده‌ها به ویژه جوانان از آسیب‌های اجتماعی ناشی از اعتیاد در معرض بازدید عموم مردم  قرار گرفته است.


علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه از امروز به مدت 3 روز از ساعت 9 صبح تا 21 شب  در محل های روز اول مقابل ساختمان شهرداری سلماس، روز دوم  سالن نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و روز سوم مسجد روستای هفتوان مراجعه کنند .


فرماندار شهرستان سلماس در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: ترویج مصرف مواد مخدر در بین جوانان از توطئه‌های دشمنان بوده و اعتیاد تمام ابعاد جسمی، روحی و اجتماعی یک فرد را تحت تاثیر قرار می دهد که برگزاری این نمایشگاه ها باعث فرهنگ سازی و بصیرت و آگاهی آحاد مختلف به ویژه جوانان و نوجوانان می شود .


مرتضی اصغری با اشاره به ضرورت افزایش سطح آگاهی خانواده‌ها نسبت به اعتیاد، افزود: این نمایشگاه با هدف آشنایی خانواده‌ها و بالا بردن سطح آگاهی آنان در خصوص اعتیاد به مواد مخدر و آثار سوء مصرف این مواد به منظور پیشگیری از اعتیاد در بین جوانان و نوجوانان برپا شده است