دیدار فرماندار سلماس با مدیر آموزش و پرورش این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مرتضی اصغری پیش از ظهر امروز بهمراه نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار مرکزی ، بخشدار کوهسار ، شهردار سلماس و سایر مسئولین شهرستان در دیدار با مدیر آموزش وپرورش سلماس بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری اظهار داشت: بی شک معلم ازجایگاه و اعتبار ویژه ایی در بین مردم برخوردار است و بایستی نسبت به این جایگاه احترام قائل بود .

وی اظهار کرد: تکریم از مقام معلم نباید منحصر به یک روز و هفته ی خاص شود، بلکه این مهم باید در طول سال از طریق حل و فصل مشکلات فرهنگیان انجام شود .

فرماندار سلماس با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد، بیان کرد: در بینش دینی ما نیز معلم ادامه دهنده ی راه انبیاء بوده و نقش روشنگری در جامعه را دارد .

اصغری تصریح کرد: نقش مهم آموزش و پرورش در تبیین رونق تولید  در بین دانش آموزان و افراد جامعه بسیار مهم و تاثیرگذار است و آموزش و پرورش می بایست این مهم را درآموزشهای مقاطع مختلف تحصیلی لحاظ نماید.

گفتنی است فرماندار سلماس بهمراه نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار مرکزی ، بخشدار کوهسار ، شهردار سلماس و سایر مسئولین شهرستان با حضور در 4 مدرسه با معلمان و کادر آموزشی مدارس دیدار و با اهداء گل و شیرینی روز معلم را تبریک گفتند.