دومین روز برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی؛ افتخار به گذشته، امید به آینده

دومین روز برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی؛ افتخار به گذشته، امید به آینده
برنامه های دومین روز از دهه مبارک فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی؛

نمایشگاه توانمندی های زنان شهرستان سلماس افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛نمایشگاه توانمندی زنان شهرستان سلماس  به مناسبت دهه مبارک فجر ، با حضور مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی افتتاح شد.

نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای زنان سلماس  از امروز تا 21 بهمن ماه جاری با٤٠ غرفه در بخشهای مختلف صنایع دستی همچون زیورآلات، لوازم تزیینی، چرم دوزی، سفال، فرش و گلیم بافی، تیکه دوزی، شیرینی سنتی، مجسمه سازی، گلسازی به همراه غرفه های فروشگاهی، عرضه کتاب، عروسک محلی گیاهان دارویی برای بازدید مخاطبان دایر شده است.

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زنان سلماس  موجب هم افزایی و توان افزایی بانوان شهرستان می شود و انگیزه این قشر را برای کارآفرینی افزیش می دهد.

نمایشگاه توانمندی زنان روستایی و عشایر سلماس به مناسبت دهه فجر آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، نمایشگاه توانمندی های زنان روستایی و عشایر استان سلماس، حمام تاریخی شیخ سلماس آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه 28 نفر از زنان روستایی و عشایری  تولیدات خود را در 15غرفه به نمایش گذاشته اند.

محصولات کشاورزی و تولیدات خانگی از جمله شیره، کشمش، مربا، ترشی، خیارشور، گردو، نان سنتی و عرقیات گیاهی در این نمایشگاه عرضه شده است.

نمایشگاه کوچه های انقلاب در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سلماس دایر شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی نمایشگاهی با عنوان ˈکوچه های انقلابˈ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سلماس دایر شد.

این نمایشگاه در قالب دیوار نوشته های دوران انقلاب، قصه گویی، خاطرات انقلاب، اجرای نمایش عروسکی، نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی دایر شده است.

 پیش بینی های شده است در طول برپایی این نمایشگاه بیش از 1500 دانش آموز مدارس شهری و روستایی این شهرستان از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید می کنند.

این نمایشگاه با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با آرمان های انقلاب و بازگو کردن خاطرات و روایت های دوران انقلاب برپا شده است.

 این نمایشگاه به مدت 10 روز برای بازدید علاقه مندان دایر است.

1- افتتاح نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی بانوان سلماس در محل مجموعه فرهنگی و تاریخی حمام شیخ

2- برگزاری مراسم جشن انقلاب با حضور فرماندار و مسئولین شهر سلماس در مدرسه شهید شجاعی تازه شهر

3- افتتاح انبار هزار تنی چند منظوره تعاون روستایی سلماس در روستای سوره با اعتبار بالغ بر ۴/۵ میلیارد ریال

4- افتتاح نمایشگاه آثار نقاشی و خوشنویسی ، صنایع دستی اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سلماس

5- افتتاح نمایشگاه توانمندی و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس