اعطای اعتبارنامه به منتخب مردم سلماس در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس، مرتضی اصغری فرماندار شهرسان سلماس پیش از ظهر امروز در مراسم اعطای اعتبارنامه به منتخب مردم سلماس در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه انتخابات اسفند 98 با مشارکت حداکثری مردم بر گزار شد، گفت:

🔹نظام سیاسی کشور ایران متفاوت ترین نظام در بین کشور های دنیا است چرا که از دوبال جمهوریت و اسلامیت بهره می برد و پس از رهبری امام خمینی، با هدایت و رهبری مدبرانه و هوشیارانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای به مسیر خود تا اعتلای ایران اسلامی ادامه می دهد.

🔹در جمهوری اسلامی ایران مقبولیت در کنار مشروعیت آمده است و بر نظر و انتخاب مردم در آبنده کشور ارزش و اهمیت داده شده که نمود بارز آن برگزاری انتخابات تست و تا کنون ۳۷بار انتخابات برگزار سده و مردم تعیین کرده اند که زمام امور کشور در قسمت های مختلف در اختبار چه کسانی باشد

🔹تمام مراحل برگزاری انتخابات با حمایت و تلاش همه مسئولین و دستگاه های ذی صلاح در فضایی ارام و بدون حاشیه انجام شد و با ۳۵ کاندیدای ثبت نامی و ۱۲ کاندیدای تایید شده، انتخابات سلماس در ۱۳۶ شعبه اخذ رای برگزار شد

🔹مردم سلماس با انداختن ۷۷۶۹۰ رای به صندوقهای رای، توانستند رتبه سوم استان در بین ۱۷شهرستان آذربایجان غربی را در امر مشارکت در انتخابات به خود اختصاص دهند.

🔹بحمدلله مردم شهرستان انتخابی اصلح کردند و اکنون منتخب مردم سلماس از هر نظر برای مردمان نام آشناست و قطعا با تلاش و پشتکار دکتر رصازاده شاهد رشد و توسعه روزافزون شهرستان در عرصه های مختلف خواهیم بود.

🔹با تلاش دقیق هیئت‌های اجرایی و نظارت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شاهد برگزاری انتخاباتی شفاف و سلامت بودیم که جای تقدیر و خرسندی دارد.

🔹ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اعضای ستاد انتخابات و تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، تمام تلاش خود را برای ایجاد یک فضای مثبت، سالم و سازنده در سطح استان برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم انجام خواهیم داد.  

🔹حوزه انتخابیه سلماس جزو اولین شهرستانهایی بود که صحت انتخابات در آن تایید شد.

🔹بحث پتانسیل مرز سلماس و گشایش آن همواره مطالبه به حق مردم است و اقدامات خوبی برای تحقق آن انجام شده اما همچنان باید تلاشمان را برای جلب رضایت کشور ترکیه بکار گیریم تا سلماس از ظرفیت مرزی خود بهره ببرد.

🔹منطقه ویژه اقتصادی سلماس پتانسیل دیگر شهرستان است که تاکنون بیش از ۱۰میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی برای آن هزینه شده است و اکنون در مراحل نهایی نقشه کشی و تحویل نقشه ساختمان گمرک هستیم

🔹بحث بیمارستان نیمه کاره سلماس، طرح نیمه کاره فاضلاب شهری سلماس و طرح هادی و گازرسانی و... از جمله طرح های نیمه تمام شهرستان است که امیدواریم با حمایت های نماینده جدید سلماس در جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام گام برداریم.

گفتنی است در پایان با اهداء یک جلد قرآن مجید، اعتبارنامه نمایندگی مجلس شورای به آقای رضازاده منتخب مردم سلماس در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعطاء شد.