دیدار سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی با فرماندار سلماس

دیدار سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی با فرماندار سلماس
سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی با فرماندار سلماس دیدار و گفتگو کرد.

به گزاش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی که امسال را به نام جهش تولید مزین کرده‌اند، ضروری است مساعدت حداکثری در تخصیص اعتبارات در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان برای تکمیل و توسعه زیرساخت شهرک و نواحی صنعتی انجام شود.

حسن حاتمی، سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی در دیدار با فرماندار سلماس و گفت و گو با خبرنگار صداوسیما، ضمن تاکید بر بهبود پیرامون این شهرک صنعتی، نگهداری و حفظ بیت‌المال را از اهم وظایف مسئولان شهرک‌های صنعتی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: مساعدت هر چه بیشتر برای تخصیص اعتبارات استانی و ملی موجب تکمیل سریعتر زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی می‌شود که در این زمینه کمک‌های نمایندگان مجلس می‌تواند مشکلات پیش روی شهرک‌ها را رفع و در جذب سرمایه‌گذار کمک کند.

حاتمی ادامه داد: لازم است تمام مسئولان دست در دست هم داده و با تعامل نسبت به رفع مشکلات اقدام کنند، توسعه شهرک‌های صنعتی علاوه بر مشارکت واحدهای تولیدی، نیازمند کمک مسئولان نیز هستند.

وی اظهار داشت: محاسبه تعرفه نظام مهندسی بر اساس مساحت بود که مقرر شد این نوع محاسبه در شهرک‌های صنعتی تعداد طبقات به جای مساحت کل زیربنا مورد محاسبه قرار گیرد و این خود باعث کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی ادامه داد: افزایش تعرفه خدمات نظام مهندسی منجر شد تا کاهش هزینه‌های پرداختی واحدهای صنعتی مورد توجه این سازمان قرار گیرد.

اصغری فرماندار سلماس نیز در دیدار با سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان بیان کرد : در کمیته برنامه ریزی شهرستان سلماس نیز تلاش شده که با تصویب اعتبار های مناسب برای تکمیل زیرساخت های ناحیه صنعتی تازه شهر اقدامات مثمر ثمری صورت گیرد.