با حضور فرماندار، امام جمعه سلماس:

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان سلماس

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان سلماس
جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس در شهرستان سلماس با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از روسای ادارات در سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندرای شهرستان سلماس؛ علی اکبر عسگری در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا ویروس شهرستان سلماس گفت: افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان، نتیجه کم دقتی و توجه نکردن به رعایت اصول فاصله گذاری و موارد بهداشتی است و این امر نشان می‌دهد مردم باید حساسیت بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشند.
فرماندار شهرستان سلماس گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابل با کرونا و نیز مصوبات استانی از 1 آذر ورود خودروهای غیربومی به سلماس و نیز خروج خودروهای بومی از شهرستان در تمامی محورهای مواصلاتی ممنوع خواهد بود
وی ادامه داد: دامنه نظارت بر فعالیت ها در شهرستان تقویت و افزایش خواهد یافت و مردم باید در نظر داشته باشند که هرگونه تجمعی ممنوع است و در هیچ نقطه‌ای از سلماس نباید صورت گیرد  و اصنافی که از مقررات تخطی کنند به مدت یک ماه محل کسبشان پلمپ خواهد شد.
عسگری افزود: مردم شهرستان تردد غیرضروری نداشته باشند و به مناطق مختلف از جمله روستاها سفر نکنند و در وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین اماکن فعالیت‌های مختلف نیز حتما از ماسک استفاده کنند.
فرماندار سلماس ادامه داد: رعایت پروتکل های بهداشتی ازجمله خودداری از استفاده از خودکار مشترک در مراکز عمومی، بانکها و ادارات و ضدعفونی مراکز اجتماعی و ادارات باید بیش از پیش موردتوجه قرار گیرند.
عسگری با تقدیر از همراهی خوب اصناف در تعطیلی اماکن تجاری و خدماتی خاطرنشان کرد: با همکاری اصناف بیشتر مشاغل غیرضروری تعطیل شده اند.
وی در خاتمه افزود: برخورد مناسب نیروی انتظامی و فرهنگ خوب مردم موجب شده تا با کمترین تذکرات و تنش، همراهی مردم و اصناف را شاهد باشیم.