به مناسبت اولین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی

دیدار فرماندار با چند خانواده معظم شهدای سلماسی

دیدار فرماندار با چند خانواده معظم شهدای سلماسی
فرماندار سلماس به مناسبت اولین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی با چند خانواده معظم شهدا دیدار و دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ به مناسبت اولین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی، فرماندار به همراه امام جمعه سلماس با حضور در منزل شهیدان والامقام نادر و صابر باقری با مادر شهید معظم دیدار و دلجویی کردند.

همچنین در دیدار جداگانه ای با حضور در منزل شهید والامقام احد نوبخت با والدین شهید معظم دیدار و دلجویی کردند.


امام جمعه سلماس دردیداربا خانواده شهیدان نوبخت و باقری گفت : دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.
وی با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
حجت الاسلام طباطبایی در ادامه ، ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
فرماندار این شهرستان دردیدار با دو خانواده شهید ضمن این مطلب که شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.
علی اکبر عسکری با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدر دان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
وی ضمن اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت : خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
فرماندار این شهرستان در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.برای تداوم انقلاب اسلامی درهشت سال دفاع مقدس خانواده شهید نوبخت وباقری دوشهید والامقام تقدیم نمودند.‌