پیام تسلیت فرماندار شهرستان سلماس درپی شهادت سردار قاسم سلیمانی

پیام تسلیت فرماندار شهرستان سلماس درپی شهادت سردار قاسم سلیمانی
فرماندار شهرستان سلماس درپی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در متن پیام مرتضی اصغری آمده است؛

بسمه تعالی

 «مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»
از میان مؤمنان، مردانى‏‌اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند، برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند (۲۳،احزاب)

فیض عظمای شهادت،اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است،که شهدای گرانقدر با عبور از این گذر گاه درخشان، جاودانه باقی می مانند، و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته، و با نثار خون خود، درخت تنومند این انقلاب و نظام را آبیاری می نمایند، و راه شجاعت و مردانگی را به ما می آموزند.
شهید والا مقام سردار سلیمانی همانند دیگر رزمندگان مجاهد و شهیدان در راه حق از روزی که قدم در این عرصه نهادند همواره سر و جان خود را برای نثار در راه خدا بر روی دست داشتند و در آخر به پاداش عظیم خود رسیدند.
اینجانب شهادت بزرگ مرد عرصه مقاومت سردار سپهبد قاسم سلمانی را به پیشگاه حضرت ولیعصر(عج)، رهبر معظم انقلاب و مردم شهید پرور ایران به ویژه مردم شهید پرور سلماس و علی الخصوص نیروهای مسلح و سپاهیان بزرگوار تسلیت عرض مینمایم. قطعا راه این بزرگمرد با سرداران سرافراز کشور تداوم خواهد یافت و درخت مقاومت در برابر استکبار جهانی بیش از پیش مستحکم و تنومند خواهد شد.