به مناسبت هفته دفاع مقدس

دیدار فرماندار با امام جمعه سلماس

دیدار فرماندار با امام جمعه سلماس
فرماندار شهرستان سلماس به همراه اعضای شورای ادرای و جمعی از رزمندگان و بسیجیان شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس با امام جمعه سلماس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ امام جمعه شهرستان سلماس در دیدار با فرماندار به همراه اعضای شورای ادرای و جمعی از رزمندگان و بسیجیان شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل دفتر امام جمعه اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس ملت ایران هشت سال در برابر دشمنان ایستادند و با جانفشانی رزمندگان و شهدا ایران در این جنگ به پیروزی رسید.

حجت الاسلام سیدمحمد موسوی ادامه داد: با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس بهترین فرصت است تا رشادت های رزمندگان برای نسل جوان و دانش آموزان بیان شود.

وی در خاتمه بیان کرد: جانفشانی شهدا و رزمندگان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس سبب شد تا انقلاب اسلامی ایران تداوم یابد و باعث بیداری بسیاری از ملت ها گردد.

فرماندار شهرستان سلماس همچنین در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در طول چهار دهه ای که از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران می گذرد، دشمنان تلاش داشتند تا با توطئه هاف تحریم ها و فشارهای اقتصادی ملت را به زانو درآورند اما ملت ایران با ایستادگی و مقاومت نقشه انان را نقش بر آب کرده است.

مرتضی اصغری در پایان افزود:  ارزش های دفاع مقدس را به نسل جدید برسانیم و نسل های جدید و بعدی نیز با مقاومت برای رسیدن به قله های پیشرفت، اقتدار و سربلندی در همین مسیر حرکت کنند.