به مناسبت دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی انجام گرفت؛

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، خدماتی در سلماس به ارزش ۸۷ میلیارد تومان

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی، خدماتی در سلماس به ارزش ۸۷ میلیارد تومان
همزمان با دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان غربی ۷ پروژه خدماتی و عمرانی به ارزش ۸۷ میلیارد تومان در شهرستان سلماس افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز شنبه در جریان سفر به شهرستان سلماس ضمن دیدار با خانواده شهید والامقام امیر اهری سلماسی، ۷ پروژه خدماتی و عمرانی در توسعه مرزی، مدیریت شهری و رونق منطقه ای را افتتاح و کلنگ زنی نمود.

کلنگ زنی کمربندی ارتش به عنوان عاملی مهم در روان سازی مباحث ترافیکی شهر سلماس با مساعدت قرارگاه منطقه ای شمالغرب ارتش و تعریض و بهسازی محور سیلاب_ هدر و افتتاح مرکز خدمات سلامت منطقه کوزه رش از جمله مهم ترین پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی در سفر استاندار آذربایجان غربی به سلماس به شمار می رفت.

در جریان کلنگ زنی کمربندی ارتش، استاندار آذربایجان غربی از نقش ارتش در خدمت رسانی به مردم و جاودانه نمودن شعار ارتش فدای ملت قدردانی نمود.

وی همچنین از مشارکت خیر راهسازی برای توسعه زیرساخت های حمل و نقلی قدردانی کرد و گفت: به طور قطع همراهی خیرین در توسعه استان امری برجسته و ستودنی است.

شهریاری در دیدار با خانواده روحانی شهید امیر اهری سلماسی نیز خدمت رسانی بی منت و تلاش جهادی برای آبادنی را مصداق پاسداری از خون شهدا دانست.