جلسه توجیهی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ جلسه توجیهی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان سلماس عصر روز گذشته با حضور فرماندار، امام جمعه، اعضای هیات های نظارت، اجرایی و بازرسی بر انتخابات در سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه این شهرستان درجمع نامزدهای انتخاباتی گفت رعایت اخلاق انتخاباتی احترام به رقیبان ودعوت مردم جهت حضورحداکثری وبایدها ونبایدهای انتخابات وسیاه نکردن عملکرد دیگران ونامید کردن مردم ودوری از تهمت وناروا نسبت به سایرین باید دراولویت کارهای نامزدها درتبلیغات بوده باشد.
فرماندار شهرستان سلماس در جلسه توجیهی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در محل سالن جلسه شهید سالمی با اشاره برگزاری انتخابات سالم و پرشور در شهرستان گفت: همه اهداف نامزدها و مجریان قانون حماسه آفرینی در این رویداد سیاسی با حضور حداکثری همه آحاد جامعه می باشد.
‘مرتضی اصغری’با بیان این که همه باید از بروز موارد تنش زا اجتناب کنند و به قانون در همه حال تمکین نمایند، خاطر نشان کرد: اخلاق اسلامی باید سرلوحه تمام کارها قرار گیرد.
ریس شورای تامین شهرستان با اشاره به چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهنمد انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد: نامزدها در تبلیغات خود مطلقا خدمات نظام و مسایل امنیتی و دفاعی کشور و مسایل قومیتی، اعتقادی و دینی شهرستان را زیر سوال نبرند و از دادن وعده های غیر ممکن پرهیز نمایند.
اصغری در ادامه رعایت قانون را برای هر کدام از نامزدها یک وظیفه دانست و تصریح کرد: انتظار داریم نامزدهای محترم نیز با رعایت قانون در عرصه تبلیغات و هرگونه فعالیت تا روز انتخابات و پس از آن به ما کمک کنند تا انتخابات بدون حاشیه و با حضور گسترده مردم را داشته باشیم.
فرماندار سلماس گفت: تمامی تمیهدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور دراین شهرستان فراهم امده وبیش از ۲۰۰۰ نفر مجریان انتخابات بخوبی وظایف خودرا انجام خواهند داد
وی در پایان ازنامزدها خواست بخاطر برگزاری باشکوه وحضورحداکثری مردم همکاری شایسته نامزدها درزمان تبلیغات وروز انتخابات ضروری وهمه موظف هستیم به قانون احترام بگذاریم .