به مناسبت برگزاری راهپیمایی دشمن شکن روز 22 بهمن؛

برگزاری دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سلماس

برگزاری دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سلماس
به مناسبت برگزاری راهپیمایی دشمن شکن روز 22 بهمن، دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سلماس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان سلماس در دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان سلماس در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت:انقلاب اسلامی دستاوردهای شگرف و گسترده ای داشته که باید در مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال به طرق مختلف به مردم تبیین و ارایه شود.

عباس محمدزاده گلعذانی بر اهمیت حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال با توجه به دسیسه های دشمنان نظام و اغتشاشات اخیر، تاکید کرد و گفت: مردم ولایتمدار شهرستان سلماس همگام با ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی در راهپیمایی امسال همگام با مسئولین دستگاههای اجرایی باحضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال باری دیگر به جهانیان ثابت خواهند کرد که هیچگاه دست از حمایت از آرمان های انقلاب برنخواهند داشت و پشتیبان مقام معظم رهبری و دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

وی درپایان تصریح کرد:رسانه های دنیا بالاخص استکبار جهانی،همه ساله دو اتفاق مهم کشور یعنی انتخابات و راهپیمایی را زیر ذره بین برده و تمام تصاویر مرتبط به این دو رویداد مهم را از زاویای مختلف تفسیر می کنند،حضور پرشور ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی در حمایت از انقلاب، تمام نقشه های دشمنان نظام را نقش بر آب می نمایند.

گفتنی است راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال از مقابل مسجد جامع به عنوان اولین پایگاه مردمی سلماس در مسیر میدان توحید رأس ساعت 10:30 صبح شروع خواهد شد.