بیش از ۲ هزار بازرسی از بازار سلماس انجام شد

بیش از ۲ هزار بازرسی از بازار سلماس انجام شد
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سلماس گفت: در سال جاری ۲ هزار و ۳۵۵ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی در سلماس انجام و ۸۵ فقره پرونده تخلف نیز تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ حسن پاشازاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ارزش ریالی این پرونده ها، سه میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال است.

وی ادامه داد: در این مدت ۷۲۱ مورد بازرسی نیز از واحدهای پخت نان این شهرستان صورت گرفته که در این بازرسی ها ۵۸ فقره پرونده تخلف تشکیل شده است.

وی اظهار داشت: برای این پرونده‌ها ۶۳۵ میلیون ریال ارزش ریالی تشکیل و به سازمان تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع داده شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سلماس گفت: طی بازرسی های مشترک انجام شده در این مدت نیز با دستگاه های مربوطه از انبارهای شهرستان ۱۷ فقره پرونده تخلف به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۱۳۹ میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

پاشازاده  افزود: طی سال جاری ۱۲ تن تخم مرغ، ۲۳ تن روغن نباتی  و ۲۵۰ تن شکر به قیمت تعاونی در شهرستان برای استفاده عموم مردم با نظارت بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت توزیع شده است.

به گزارش ایرنا، سلماس  از شهرهای شمالی آذربایجان غربی و ششمین شهر پرجمعیت استان است ولی آمار دقیقی از تعداد واحدهای صنفی آن در دسترس نیست.