قدردانی فرماندار سلماس از همکاری خوب مردم در رعایت محدودیت های کرونایی

قدردانی فرماندار سلماس  از همکاری خوب مردم در رعایت محدودیت های کرونایی
فرماندار سلماس طی پیامی از همکاری خوب مردم در رعایت محدودیت های کرونایی تشکر‌ کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در پیام علی اکبر عسکری آمده است:

بنام خدا

بر خود فرض میدانم از همکاری و همراهی مردم فهیم و شریف شهرستان سلماس خاصه اصناف و کسبه متعهد در اجرای طرح هوشمند محدودیت ها صمیمانه تشکر و قدردانی کنم، به فضل الهی و همکاری خوب مردم در رعایت محدودیت‌های کرونایی که از یک آذر اجرایی شده بود موثر واقع شده است.

خوشبختانه طبق نظر وزارت بهداشت، وضعیت شهرستان سلماس از قرمز به نارنجی تغییر کرده است که نشانگر روند کاهشی بیماری ، بستری و فوتی ها در شهرستان می باشد.

 از روز شنبه ۱۵ آذرماه محدودیت های شرایط وضعیت نارنجی در سلماس اعمال خواهد شد و گروه های شغلی ۳ و ۴ همچنان تعطیل خواهند بود؛ لیکن گروه های شغلی ۱ و ۲ به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

 اعمال محدودیت تردد های برون شهری همچنان تداوم خواهد داشت  ولی محدودیت تردد شبانه خودروها از ساعت ۹ شب الی ۴ صبح در سطح شهر لغو شده است.

امیدوارم با تداوم همکاری مردم عزیز در رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک و مشارکت خیرین و گروه های مردمی در کمک به همنوعان ، همچنان شاهد ادامه  بهبود شرایط در شهرستان باشیم.

 با عنایت به اینکه طرح محله محور سپهبد شهید سلیمانی در سطح شهرستان ، در حال اجراست انتظار داریم با مشارکت محله ها و خانواده ها بتوانیم با رعایت اصول قرنطینه خانگی بیماران و تمهید قرنطینه برای بیمارانی که در منزل امکان قرنطینه را ندارند، از شکل گیری موج جدید کرونا جلوگیری کنیم.

همچنین از  همکاری بسیار خوب مجموعه شبکه بهداشت و درمان و مدافعان سلامت ، عوامل نیروهای بسیج ، انتظامی ، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی ، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی، ادارات صمت ، آموزش و پرورش، شهرداری، هلال احمر ، شورای اداری، همکاران فرمانداری و اصحاب رسانه شهرستان در اجرای محدودیت های شدید کرونایی نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

سلامت ، عافیت  و سعادت  همشهریان آرزوی قلبی ماست.