برگزاری مراسم دومین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد قاسم سلیمانی در سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ "سردار رمضان شریف" معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار دلها، سپهبد قاسم سلیمانی در محل مصلی امام خمینی (ره) سلماس اظهار داشت :

🔹سردار سلیمانی یکی از فرماندهان برآمده از ملت مردم و تربیت یافته انقلاب اسلامی است که توانست یک تنه امپراطوری آمریکا را در منطقه بر زمین بزند.

🔹در دوران دفاع مقدس فرماندهان بزرگی داشتیم که در گوشه گوشه جبهه ها جانفشانی کردند اما نسل جوان ما اکثرا نامی از آنها در خاطره دارند و یا جزیی از برکات وجودی شان را دیده اند، با این‌حال شهید سلیمانی از نسل فرماندهانی همچون باکری ها و خرازی ها و همت ها بود که حضور زنده و عینی در فکر و ذهن جوانان ما داشته و آحاد مختلف مردم ما از نزدیک با وی انس و الفت داشته اند.

🔹این نصرت خداوند متعال بود که قاسم سلیمانی تحت تدابیر و هدایت مقام معظم رهبری ، توانست بر زندگی گروهک های تروریستی ساخته دست امریکا و اسرائیل همچون داعش و جبهه النصره پایان دهد.

🔹فلسفه وجودی داعش انحراف افکار عمومی جهانی از چهره واقعی دین اسلام به سمت دینی با خلق و خوی کشت و کشتار مردم و اعدام های خونین بود و حرکت و جهاد حاج قاسم سلیمانی و یارانش به حول قوه الهی توانست این توطئه ضد اسلامی را دفع کنند.

🔹در عظمت سردار دلها همین بس که امروز مهمترین ترس دشمنان ما انتشار تصویر و مفاهیم و مکتب حاج قاسم در فضای مجازی است و در چند روز اخیر همه توان و تلاش خود را بر حذف محتواهای دارای عکس یا محتوای حاج قاسم سلیمانی از صفحات مجازی اجتماعی گذاشته اند.

🔹اکنون راهبرد مقاومت حاج قاسم سلیمانی با قدرت هر چه تمام تر در کشورهای منطقه و محور مقاومت اسلامی جاری است و دیگر استکبار جهانی تاب و توان مقابله با این مکتب الهی و جهادی را در افکار ملت های مسلمان ندارد.

🔹قاسم سلیمانی شریک شادی ها و غم های مردم کشورش بود و همه تلاشش هم در راه تامین آرامش امنیت مردم عزیزمان بود.