آیین تودیع ومعارفه صندوق کارآفرینی امید شهرستان سلماس برگزار شد

آیین تودیع ومعارفه صندوق  کارآفرینی امید شهرستان سلماس برگزار شد
’فریدون حسن پور’ بعنوان رییس جدید صندوق کارآفرینی امید شهرستان سلماس با حضور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار شهرستان سلماس و مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان آذربایجان غربی معرفی و از خدمات علی عبداله زاده ریس قبلی با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

مدیر صندوق کار آفرین آذربایجان غربی در این آیین ،در خصوص اعتبارات صندوق کارآفرینی امید استان اظهار داشت: طی سال جاری 30 درصد مازاد بر اعتبارات قبلی در آذربایجان غربی افزایش اعتبار وجود داشته است.

آخوند زاده در خصوص اعتبارات سلماس نیز گفت: سهم این شهرستان از لحاظ توزیع اعتبارات 30 میلیارد ریال بوده که همه این اعتبارات تاکنون جذب و برای 100 نفر نیز زمینه اشتغال فراهم شده است.

وی با بیان اینکه سلماس ظرفیت جذب تسهیلات بیشتری را نیز دارد، اضافه کرد: با اجرای طرح های اشتغال زایی در روستاها شاهد کاهش حاشیه نشینی در مناطق شهری خواهیم بود.

محمد زاده ،معاون سیاسی و امنیتی فرماندار سلماس نیز در این آیین گفت:ماموریت صندوق کار آفرین امید تجهیز سپرده های خُرد مردم و تلفیق آن با اعتبارات دولت، شناسایی جوانان واجد شرایط، توانمندسازی آنان و کمک در ایجاد کسب و کارهای خرد کم سرمایه با محوریت فعالیت های کارآفرینانه، نیازهای منطقه ای، توسعه کسب و کارهای IT محور است.

گفتنی است ’فریدون حسن پور’ بعنوان رییس جدید صندوق کارآفرینی امید شهرستان سلماس معرفی و از خدمات علی عبداله زاده ریس قبلی با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.