جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار و بخشدار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار و بخشدار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان سلماس در سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان سلماس در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار و بخشدار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان سلماس در سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار  در شعبات اخذ رأی گفت: مهم ترین مسئولیت در هر صندوق با نمایندگان فرماندار بوده و این نمایندگان بدور از هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود جامه عمل بپوشانند.
‘مرتضی اصغری’ افزود: تشریح مسئولیت و اقدامات نمایندگان فرماندار در کتابچه ویژه انتخابات ذکر شده و از همه نمایندگان فرماندار درخواست دارم این کتابچه را با دقت مطالعه نمایند تا در روز اخذ رای مشکلی برای شعب پیش نیاید.
این مسئول در پایان تصریح کرد: نماینده فرماندار در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به کار گیرد.
در پایان جلسه کارشناسان فرمانداری توضیحات لازم و مبسوط را در خصوص نرم افزار انتخابات و چگونگی پر کردن صورتجلسات الکترونیکی ارائه کردند.