همایش روز ملی شوراها در سلماس برگزار شد

همایش روز ملی شوراها در سلماس برگزار شد
همایش بزرگداشت روز ملی شوراها، با حضور جمعی از مسئولان شهرستان سلماس در مجتمع فرهنگی هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ فرماندار شهرستان سلماس در این همایش از شوراهای اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران یاد کرد.
مرتضی اصغری  گفت: شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان مهم در تصمیم گیری های اداره کشور نقش مهمی در عمران و آبادانی شهرها و روستاها ایفا می کنند.
وی بیان کرد: حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب نشان دهنده مردم سالاری دینی بوده و وجود شوراها به تحقق این واقعیت کمک بسیاری کرده است.
فرماندار سلماس مشورت را یکی از ارکان مهم سلامت در تصمیم گیری ها دانست و اظهار کرد: امر مشورت، یکی از مسائل مهمی است که خداوند نیز در قرآن کریم، بارها ضرورت و نیازمندی به آن را با شیوه های گوناگون و واژه های مختلف بیان و عمل به آن را سفارش کرده است.
وی گفت: با همکاری و تعامل سازنده تمامی شوراهای شهر و روستا در کنار مسئولین برای توسعه همه جانبه سلماس امسال ششاهد توسعه در تمامی زمینه ها علی الخصوص تصویب پایانه مرز کوزه رش خواهیم بود.
اصغری در پایان گفت: شوراها در مجموعه شهرستان توانسته اند عملکرد خوبی از خود نشان دهند و بار سنگینی را از دوش دولت بردارند.
در این همایش از تنی چند از اعضای شوراهای اسلامی نمونه شهر وروستای سلماس با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.