سخنرانی فرماندار سلماس در مصلی حضرت امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی؛ فرماندار سلماس در مصلی حضرت امام خمینی (ره) سخنرانی کرد.

فرماندار شهرستان سلماس پیش از خطبه های نماز جمعه در محل مصلی حضرت امام خمینی (ره) این شهرستان در سخنرانی خود با تبریک به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با بیان اینکه دهه فجر نقطه عطفی در نظام جهان ایجان کرد گفت: با اقدام انقلابی ملت ایران و هدایت های مقام معظم رهبری، اهداف شوم و نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد و مردم را آگاه ساخت.
مرتضی اصغری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی سبب بیداری دیگر ملت ها و کشور ها و آنها به تاسی جمهوری اسلامی در مقابل طمع کاران ایستادگی کردند و خودکامگی ها را تغییر دادند بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران این پیام را داشت که هر ملتی باید سرنوشتشان را خودشان رقم بزنند و زیر بار فشار و زورگویی دشمنان نروند.
وی نظام اسلامی حاکم بر ایران را دارای درخشش خاصی در دنیا عنوان کرد و ابراز داشت: جمهوری اسلامی از جهات مختلفی حرفهای زیادی برای گفتن دارد و در برابر زورگویان و مستکبران ایستادگی میکند و کشورهای دیگر نیز در مناسبات و برنامه های خود همواره ایران را در نظر میگیرند این دستاورد بزرگی برای ملت و کشور ایران است.
فرماندار سلماس در ادامه  با اشاره به پروژه های افتتاحی در دهه فجر سال جاری گفت: دردهه فجرامسال دراین شهرستان ۵۵ طرح عمرانی اموزشی خدماتی درمانی وبهداشتی کشاورزی تولیدی با اعتباربیش از ۱۰۲ میلیارد تومان به بهره برداری خواهند رسید.
 اصغری گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و قسم خوردگان داخلی فکرنمیکردند درسال گذشته این مردم ۴۰ سالگی انقلاب را جشن خواهند گرفت وبه کوری چشم بدخواهان این نظام این مردم بابصیرت وانقلابی ۴۱ سالگرد انقلاب را باشکوهتر ازسالهای قبل جشن گرفته و در دو آزمون دیگر نظام که اولی شرکت در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن و دومی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است با حضوردرپای صندوقهای رای حضورحداکثری خودرا به نمایش خواهند گذاشت و باردیگر دشمنان را دلسرد ومایوس خواهند کرد.

برپایی میز خدمت کارشناسان و معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سلماس در محل مصلی حضرت امام خمینی (ره) و ارائه خدمت به مردم شریف شهرستان.

سابقه دوستانه بین تیم های فوتبال امید شهرستان ارومیه و سلماس در زمین چمن استادیوم ورزشی مرحوم جعفر سلماسی برگزار شد.