در آئین کلنگ زنی کمربندی ارتش بیان شد؛

استاندار آذربایجان غربی: قرارگاه منطقه ای شمالغرب؛ شعار ارتش برای ملت را جاودانه کرده است

استاندار آذربایجان غربی: قرارگاه منطقه ای شمالغرب؛ شعار ارتش برای ملت را جاودانه کرده است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به نقش ویژه ارتش در تقویت دفاعی و مساعدت در روند توسعه گفت: خدمات ممتاز قرارگاه عملیاتی منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی، شعار ارتش برای ملت را به خوبی جاری و جاودانه کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز شنبه در آئین کلنگ زنی کمربندی ارتش در سلماس با تبریک ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، از همکاری و همرای نیروی زمینی ارتش در شمالغرب کشور در مورد تسهیل در فرآیندهای توسعه شهری و زیرساختی قدردانی کرد.

وی افزود: ارتش همواره در خدمت مردم بوده و مشارکت فعالانه در بحرانهایی چون سیل و زلزله موید این است.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه ارتش در مباحث توسعه شهری در نقاط مختلف استان از جمله ارومیه و سلماس و نیز کمک به تامین زیر ساخت های جاده ای در پیرانشهر عملکرد درخشانی داشته است ادامه داد: کمک ارتش به مقابله با شیوع ویروس کرونا همراه و همگام با سایر نیروهای مسلح موجب شد تا دغدغه های عمومی کاسته و خودباوری لازم در جامعه شکل بگیرد.

شهریاری با قدردانی از مساعدت های ویژه فرماندهی نیروی زمینی ارتش در شمالغرب، تصریح کرد:همدلی ارکان توسعه استان برای خدمت رسانی به مردم در نوع خود بی نظیر است.