حل مشکل واحدهای تولیدی در چارچوب قانون از وظایف ادارات دخیل است

حل مشکل واحدهای تولیدی در چارچوب قانون از وظایف ادارات دخیل است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر حمایت از بخش تولید و توجه به رفع موانع پیش روی این بخش گفت: حل مشکل واحدهای تولیدی در چارچوب قانون از وظایف ادارات مرتبط و دستگاه‌های دخیل است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ محمدصادق معتمدیان روز یکشنبه در بازدید از 2 واحد تولیدی در قالب یکشنبه‌های رفع موانع تولید در ارومیه افزود: با توجه به شرایط اقتصادی، نگاه همه مسوولان باید در راستای کمک به بخش صنعت باشد و در این راستا از ظرفیت‌های قانونی بیشترین استفاده شود.

وی اضافه کرد: حضور در واحدهای تولیدی و صنعتی نیز در همین راستا بوده و یکشنبه‌های رفع موانع تولید نیز در راستای حمایت از واحدها راه اندازی شده است.

معتمدیان ادامه داد: همه ما باید کمک کنیم تا چرخ تولید بچرخد و از رکود در این بخش نیز باید جلوگیری کنیم.

استاندار آذربایجان غربی توجه به بخش تولید را زمینه ساز ارتقای بخش اقتصادی دانست و گفت: توجه به بخش تولید می‌تواند در رونق بخش‌های مختلف مرتبط و همچنین ارتقای اشتغال نیز بسیار موثر باشد.

در این بازدید، محمدصادق معتمدیان با همراهی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مرتبط از واحد تولیدی کیک شیرین نشاط آذربایجان و تولیدی رنگ «مارال رنگ» بازدید کرد و در جریان مشکلات این واحدها قرار گرفت.

یکشنبه‌های رفع موانع تولید، از پاییز سال گذشته توسط محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی راه اندازی شده و هر هرهفته 2 تا 3 واحد دارای مشکل مورد بازدید قرار گرفته و در محل، مشکلات واحدها شنیده شده و در مورد رفع آنها تصمیم گیری می‌شود.

به گفته جواد کرمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی بیش از 90 درصد مصوبات یکشنبه‌های تولید بطور کامل اجرا یا عملیاتی شده است