برگزاری جلسه اجرای طرح مطالعاتی پایانه مرزی کوزه رش

برگزاری جلسه اجرای طرح مطالعاتی پایانه مرزی کوزه رش
جلسه اجرای طرح مطالعاتی پایانه مرزی کوزه رش با حضور فرماندار و روسای دستگاه اجرایی شهرستان سلماس در محل سالن جلسه فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ جلسه اجرای طرح مطالعاتی پایانه مرزی کوزه رش با حضور فرماندار و روسای دستگاه اجرایی شهرستان سلماس در محل سالن جلسه فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

مرتضی اصغری با اشاره به آخرین وضعیت بازگشایی مرز کوزه‌رش سلماس اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری‌هایی که انجام گرفته، کارگروه ویژه مرز کشور به شهرستان سلماس سفر کرده و از مرز کوزه‌رش بازدید کردند و سپس با جلسه‌ای که در فرمانداری برگزار شد، وضعیت مرز شهرستان و خود شهر به اعضای کارگروه توضیح داده شد.

فرماندار سلماس تصریح کرد: متعاقب آن یک جلسه در وزارت کشور برگزار شد که فرماندار شهرستان نیز در آن جلسه شرکت و از وضعیت بازگشایی مرز و درخواست شهروندان سلماسی توضیحاتی داد و خوشبختانه در آن جلسه، بازگشایی پایانه مرزی کوزه‌رش سلماس تصویب شد.

وی  گفت: بنابراین امید است پس از رفتن این مصوبه به کمیسیون دفاعی، بررسی و اعلان نظر شده و سپس در صحن هیأت دولت به تصویب نهایی برسد که این خود نیز زمان‌بر بوده اما امید است به زودی شاهد بازگشایی این مرز باشیم.